top of page

Rezervace procházky

Pokud jste si vybrali konkrétní procházku Prahou a přejete si na ní rezervovat místo, použijte prosím následující formulář.

Odesláním formuláře vytvoříte závaznou rezervaci. Co nejdříve se vám ozveme a zašleme rovněž podklady k platbě. Procházku je nutné uhradit do pěti pracovních dnů od doručení e-mailu s platebními údaji. Po obdržení platby vám e-mailem zašlu souhrnné informace ke konkrétní procházce, včetně přesného místa srazu.

 

Bohužel jsme nuceni požadovat platby předem, protože se často stává, že lidé zarezervují místa a pak nedorazí (a často se ani neomluví). Tito lidé pak blokují místa dalším zájemcům a nás připravují o zisk. Navíc bychom dle platných zákonů při platbě na místě v hotovosti museli řešit účtenky, což by nás okrádalo o čas.

Pokud máte s platbou předem problém, nevadí, stačí nám dát o tom vědět a rádi uděláme výjimku potvrzující pravidlo :).

Po odeslání formuláře by vám měl obratem přijít potvrzovací e-mail na e-mailovou adresu, kterou jste při rezervaci uvedli. Pokud vám e-mail nedorazil, pravděpodobně se formulář neodeslal. Prosím zkuste to znovu nebo nás rovnou kontaktujte na prahoholik@gmail.com

Těšíme se na vás!

Rezervační formulář

Moc děkujeme za rezervaci procházky.

Nejpozději do 48 hodin se vám ozveme a zašleme podklady k platbě.

Pojďte se projít čarokrásnou Prahou! 

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page