top of page

Jak se procházky líbily?


Níže najdete recenze na námi organizované procházky.

Pokud jste se zúčastnili některé z našich procházek Prahou a máte chuť napsat na ni recenzi, můžete tak učinit
zde. Budeme také moc rádi za jakýkoliv námět na zlepšení. Jako poděkování vám zašleme slevu 10% na další procházku.

Co vyprávěl Pražský hrad + Královská zahrada (s Irenou Smejkalovou)

"Moc děkuji za tyto akce. Procházka byla velice poučná, paní průvodkyně milá, vzdělaná, předávala informace, tak, že některé nezapomenu. Moc ráda se zúčastním další procházky. Doporučuji nyní svým známým." (Irena Voigts Petráková)

 

Křížem krážem Vyšehradem (s Barborou Hůlkovou)

"Procházka byla úžasná, paní průvodkyně byla skvělá. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací." (Lída a Petr Dvořákovi)

 

Křížem krážem Vyšehradem (s Barborou Hůlkovou)

"Procházka byla skvělá. Srozumitelná, plná zajímavých informací. Projev i znalosti paní průvodkyně byly na vysoké profesionální úrovni. Moc jsem si to užila a budu se těšit na další procházku. Děkuji za příjemný zážitek :-)." (Marcela Svobodová)

 

Co vyprávěl Pražský hrad + Královská zahrada (s Barborou Hůlkovou)

"Procházkou jsem byla nadšena. Původně jsem si vědomosti o Pražském hradě chtěla pouze osvěžit, dostalo se mi však tolik nových poznatků, navíc podaných velmi příjemnou, srozumitelnou a zábavnou formou, že jsem ani na okamžik nezalitovala svého rozhodnutí tuto cestu podniknout. Právě naopak. A co se mi líbilo nejvíce? Mimo jiné mě velmi pobavil reliéf na stěně Míčovny - ozubené kolečko a v něm srp a kladivo." (Dana Spišková)

 

Co vyprávěl Pražský hrad + Královská zahrada (s Barborou Hůlkovou)

"Procházka byla skvělá, dobře komentovaná, průvodkyně znalá." (Monika Miluše Frýdlová)

Adventní procházka Prahou (s Barborou Hůlkovou)

"Procházka byla skvělá, moc se mi líbilo, jak ses přizpůsobila vzniklé skladbě účastníků. Líbilo se mi taky jak skvěle se v Praze vyznáš a jak pohodově a bez protlačování se zástupy, jsi nás provedla." (Blanka Koláčková)

Adventní procházka Prahou (s Barborou Hůlkovou)

"Děkujeme za příjemně strávený den, rozšířili jsme si poznání Prahy o další zajímavá místa o kterých jsme sice už někdy slyšeli , ale na vlastní oči ještě nepoznali. Zajímavé byli zkratky různými pasážemi a vyhnutím se přeplněných hlavních ulic v centru Prahy v adventním čase. Paní Barborka je znalec Prahy a ostatním vřele doporučuji." (Stanislav Sýkora)

Pojďte se projít čarokrásnou Prahou! 

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page