top of page

Kdo jsme?

Jsme nadšené pražské průvodkyně s mnohaletými zkušenostmi v provádění českých i zahraničních návštěvníků v našem krásném hlavním městě. Naší vášní jsou procházky stověžatou matičkou, během kterých se můžeme s ostatními podělit o všechny ty zajímavé informace, které jsme během let naší praxe nasbíraly. Na nezáživné zdlouhavé výklady můžete zapomenout, historii se snažíme podávat přijatelným způsobem, uvádět souvislosti a jde nám především o to, aby naše klienty procházky bavily a dozvěděli se na nich informace, které jen tak někde nenajdou. 

 

 

DSC_3938.jpg

Barbora Klement Hůlková

Jmenuji se Barbora Klement Hůlková. Jsem zakladatelka projektu Prahoholik, cestovatelka, průvodkyně, autorka cestopisných článků a průvodců a webu Cestoholik. Cestování za hranice naší země je spolu s mojí rodinou mojí hlavní životní náplní a láskou. Kromě toho však miluji také svůj domov, Prahu, kde od roku 2009 provádím pestrou paletu zahraničních návštěvníků a také české zájemce o hlubší poznání našeho hlavního města. Pracuji s menšími i většími skupinami, individuálními cestovateli a moc ráda provádím a organizuji také prohlídky pro děti nebo rodiny s dětmi. Připravuji také prohlídky Prahy na míru. Ať již pro jednotlivce, skupiny přátel, firemní kolektivy či školky a školy. Prohlídky nabízím v češtině, angličtině, němčině a francouzštiněDoufám, že se na některé z procházek Prahou uvidíme a že si ji společně pořádně užijeme!

P1020552.JPG

Iva Palečková

Jmenuji se Iva Palečková a od té doby, kdy jsem se ještě jako studentka shodou náhod stala průvodkyní na Karlštejně, mě práce průvodce provází celý život. Nabízím prohlídky všeobecné i tematické, ráda provádím třeba po Židovském městě pražském, po stopách slavných osobností, po pražských zahradách a parcích a po spoustě dalších krásných míst. Kromě češtiny provádím také návštěvníky Prahy v němčině, ruštině a angličtině, a to jak větší skupiny, tak i individuální zájemce. Během prohlídek ráda zabrousím  do míst, která nejsou tak známá, ale myslím si, že na známých místech lze vždy objevit vždy něco nového.

Ráda doprovázím své klienty také na mimopražské výlety - do Kutné Hory, Mělníka, Terezína, Českého Krumlova a do dalších atraktivních českých destinací.

Zúčastněte se některé z procházek se mnou a posuďte sami - ráda se s Vámi o své nadšení a mnoho let sbírané znalosti podělím. Těším se na vás!

Phone Icon
Kruhový Mail Icon

+420 776 603 001

Pojďte se projít čarokrásnou Prahou! 

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page